• Missberry b2b André Tribale @ Gat Electra On Boat 2018

  André Tribale spolu s Missberry boli headlineri na 7-om ročníku párty Gat Electra On Boat. Exkluzívna plavba loďou na Vranovskej priehrade bola nezabudnuteľná. Lineup s 6 x DJs + live SAX Filip Markes a afterparty na lodi po zakotvení, vytvoril nezabudnuteľnú párty na ktorú budeme dlho spomínať.

 • Missberry b2b Andre Tribale @ Regal Terasa Piešťany

  Po veľmi dlhom čase sa André Tribale a Missberry od-prezentovali na domácej pôde. Spojenie skvelej hudby s príjemným prostredím terasy na brehu rieky Váh v Piešťanoch, kde si môžete pochutnať na špecialitách Regal Burger je super kombinácia.

 • Soullive Studio Moskva (Rusko) - Missberry b2b Andre Tribale (Slovakia)

  Ďalší úspech má na konte dvojica André Tribale b2b Missberry. 28 Apríla 2018 boli hostami v Moskovskom rádiu SOULLIVEFM.COM kde odohrali takmer 2 hodinový b2b set.

 • André Tribale @ Praha, Február 2018 - U Bukanýra + John Reed Fitness

  André Tribale spolu s Missberry vo Februári 2018 zavítali do Prahy, hlavného mesta Českej republiky. 2.2.2018 zahrali v John Reed Fitness a neskôr v známom houseboate U Bukanýra 3 hodinový b2b set.

 • André Tribale a September 2017 na Ibize - hranie v Ibiza Global Radio pre Miguel Garji a v ES Vive Clube

  Djská dovolenka na ostrove Ibiza, ktorý je jeho druhým domovom. Popri stretnutiam s priateľmi a užívaním si dovolenky na prekrásnom ostrove a zábavy na parties v Sankeys, Destino, Privilege, Heart, zahral v Es Vive clube a v Ibiza Global Rádio pre Miguel Garji v relácii Deep Fusion 124bpms. Tu je zopár fotografií a after-movie.

 • Andre Tribale @ Party Dampfer - Neusiedl am See [AT]

  6-teho mája budem mať tú česť byť súčasťou párty na lodi na Rakúskom jazere Neusiedl am See . Na Party Dampfer pod hlavičkou Moody budem spolu s Philipp Straub a Denes Toth vytvárať jedinečnú atmosféru na párty-lodi.

 • André Tribale namixoval set pre Burn Residency 2017

  Môj nový set som namixoval pre BURN Residency. Ako minuloročný finalista BURN Residency 2016 som bol požiadaný o namixovanie hodinového setu s pozvánkou na tohto ročné kolo najväčšej djskej súťaže BURN Residency 2017. Set je orientovaný viac do deeptech až techhouse a mimo iných obsahuje treky aj od Brett Gould, Rodriguez Jr, Peter Makto & Gregory S, Patryk Molinari, Kellerkind. Užívaj!

 • André Tribale set v Ibiza Global Radio

  Zajtra (piatok) 10 marca 2017 o 13:00 môžeš počuť André Tribaleho v Ibiza Global Radio v špeciálnom sete pre Miguel Garji a jeho Deepfusion radioshow. Tešte sa a užite si to!

 • Fotoreport z Burn Residency 2016

  Zopár fotiek zo svetovej djskej súťaže ktorej som sa zúčastnil v roku 2016. Jedná sa o najprestížnejšiu DJ súťaž ktorá sa odohráva v Mekke tanečnej hudby na ostrove IBIZA.