NEWS

SUB FM today starting new show

Relácia s názvom Night Vibe prinesie do slovenského éteru nekomerčné subžánre elektronickej hudby. Tešiť sa môžeš na house music a to hlavne deep, organic, melodic či vocal, tribal a techhouse. Každý štvrtkový večer od 20:00 do 22:00 bude v SUB FM naživo mixovaný prúd hudby v podaní André Tribale a jeho hostí. Prinesú ti novinky zo sveta house music, klubovej scény, djov, producentov zo Slovenska a zahraničia, ale hlavne veľa kvalitnej hudby.
André chce zúročiť najmä svoje skúsenosti, ktoré nadobudol v rádiách na Ibize a v Dubaji, kde dodnes aktívne pôsobí. Na Slovensko chce priniesť novú hudbu, ktorá sa v našich rádiách na rozdiel od zahraničných veľmi nehráva. Jeho prioritou je hudba a pozitívne vibrácie, ktoré majú naladiť poslucháčov na víkend a priniesť im tak novú hudbu, ktorá rozšíri ich obzory v tejto časti elektornickej hudby.

André Tribale je na scéne viac ako 30 rokov. Prešiel mnohými žánrami hudby a podobami djingu, ktoré ho významnou mierou ovplyvnili. Vyrastal na Depeche Mode a tým pádom bolo jeho smerovanie jasné. Elektronická hudba je jeho svet a začiatky profesionálneho djnigu datuje od roku 1992. Deväťdesiate roky ho silne ovplyvnili a doteraz v nich nachádza a čerpá inšpirácie na obohatenie svojich setov. Známe vokály a výnimočné pasáže z tejto éry tanečnej hudby nájdete v jeho vystúpeniach veľmi často, čo dodáva jeho setom nezameniteľný podpis. Isté obdobie sa venoval aj technu, no nakoniec pevne zakotvil pri house music. Učaroval mu tribal a vokál house, ale momentálne preferuje deep a organic. André sa drží hesla „Hudba je univerzálny jazyk a pre dja je hudba vyjadrovacím prostriedkom, v ktorom vie pretlmočiť svoje pocity a emócie a povedať svetu to čo chce.“

Na prvé vydanie NIGHT VIBE sa môžeš tešiť už dnes od 20:00 – 22:00.
 • YouTube playlist Night Vibe s André Tribale na SUB FM Rádio

  Radioshow Night Vibe with André Tribale is also on YouTube Clisk on Playlist

 • Missberry b2b André Tribale @ Gat Electra On Boat 2018

  André Tribale with Missberry were headliners at the 7th annual party Gat Electra On Boat. Exclusive boat cruise at the Vranov Dam was unforgettable. Lineup with 6x DJs + live SAX Filip Markes and afterparty on boat after anchoring, created an unforgettable party that we will remember for a long time.

 • Missberry b2b Andre Tribale @ Regal Terasa Piestany

  After a very long time, André Tribale and Missberry presented themselves on their home ground. The combination of great music and a pleasant terrace on the Vah reverside in Piešťany, where you can enjoy the specialties of Regal Burger is a great combination.

 • Soullive Studio Moskva (Rusko) - Missberry b2b Andre Tribale (Slovakia)

  André Tribale b2b missberry has another success. 28th of April 2018 were guests at the SOULLIVEFM.COM Moscow Radio where they played nearly b2b a 2-hour set.

 • André Tribale @ Prague, Februar 2018 - U Bukanýra + John Reed Fitness

  André Tribale and Missberry in February 2018 went to Prague, the capital of the Czech Republic. On 2nd of February 2018, they played at John Reed Fitness and later 3-hour b2b set in known U Bukanyra houseboat.

 • André Tribale and September 2017 at Ibiza isand - playing at Ibiza Global Radio for Miguel Graji and in Es Vive Club

  Dj's holiday on the island of Ibiza, which is his second home. In addition to meeting with his friends and enjoying holidays on a beautiful island and party time at Sankeys, Destino, Privilege, Heart, he played in Es Vive culb and Ibiza Global Radio for Miguel Garji and his Deep Fusion 124 bpms session. Here are a few photos and a after-movie.